Венесуела видала РФ колумбійців, що воювали за Україну - ЗМІ

1 сентября 2024

Російські слідчі затримали двох громадян Колумбії, які воювали на боці України, звинувативши їх у "найманстві". Про це у п’ятницю, 30 серпня, повідомило ФСБ РФ, передає Радіо Свобода.

За інформацією колумбійської газети El Tiempo, обох колумбійців було затримано в столиці Венесуели, Каракасі, і екстрадовано до Росії. Сестра одного із затриманих повідомила El Tiempo, що колумбійці привернули увагу венесуельських поліцейських тим, що мали уніформу української армії. Олександр Арте та Хосе Арон Медіна, як повідомляється, прямували додому до Колумбії із зупинкою в Каракасі.

Влада Колумбії, Венесуели та Росії подію не коментувала. Про можливу екстрадицію пише також Politico. Затримання та подальше висилання колумбійців у Каракасі, якщо воно справді мало місце, стало першим відомим випадком екстрадиції до країни-агресорки громадян іноземних держав, які воювали на боці України.

ФСБ також опублікувала відео, на якому, ймовірно, колумбійців ведуть коридором СІЗО Лефортово. Спецслужба повідомляє, що проти громадян Колумбії порушено кримінальну справу за найманство. За цим обвинуваченням їм загрожує до 15 років. ФСБ при цьому не пояснила, де і коли було затримано колумбійців.

Нагадаємо, РФ почала вербувати на війну в Україні індонезійців. Перед цим повідомлялося, що росіяни залучають до боїв на Харківщині громадян Єгипту.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

На Печерську зґвалтували 12-річну дівчинку: правоохоронці Києва затримали двох зловмисників 6 августа 2025

На Печерську зґвалтували 12-річну дівчинку: правоохоронці Києва затримали двох зловмисників. Фото Підозрюваним загрожує до 15 років позбавлення волі

Індійська рупія впала на тлі можливого посилення тарифів Штатами 6 августа 2025

Це відбувається через нові погрози президента США Дональда Трампа про посилення тарифів на індійські товари.

Подкопаєва віддала 5-річну доньку до першого класу американської школи. Фото 6 августа 2025

Олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Лілія Подкопаєва повідомила, що її молодша донечка, 5,5-річна Евеліна пішла до школи.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Ротавіт кардіо  
Ротавіт кардіо

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше