З'явились фото весілля засновника бренду Jacquemus у Венеції

18 октября 2021

У червні засновник і креативний директор французького бренду Jacquemus Симон Порт Жакмюс заручився зі своїм бойфрендом Марко Маестрі, а годину тому пара опублікувала нові романтичні кадри.

«Святкуємо кохання у Венеції», — розшифрувати це послання не інакше як весільне — не можна. Серед головних акцентів дійства — кастомізовані костюми з каблучками, маски та білі гвоздики.

jetsetter.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Києві пацієнтка клініки втратила дитину та можливість народжувати 20 августа 2026

У Києві пацієнтка клініки втратила дитину та можливість народжувати

Amazon організовує доставку дронами в 500 містах та населених пунктах США 20 августа 2026

До кінця поточного року Amazon має намір забезпечити охоплення служби доставки дронами до «майже 500 міст і населених пунктів у Сполучених Штатах», тобто зона покриття сервісу зросте в шість разів порівняно з нинішньою.

У Києві чоловік сяде за грати на 6 років за вбивство собаки 20 августа 2026

У Києві чоловік сяде за грати на 6 років за вбивство собаки. Подробиці справи Також, він отримав вирок ще за один злочин

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Гість  
Гість

Отзывов: 1

Гадалка  
Гадалка

Отзывов: 1

Вася 4.1
Вася

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше