25 ноября 2022

Український телеведучий Андрій Бєдняков нагадав, як українці докладають руку до ракетних обстрілів об'єктів критичної інфраструктури країни. Йшлося про підтримку музичних виконавців країни-агресора та зрадників України, котрі платять податки в скарбницю РФ.
Артист вважає, що споживачі контенту з Росії також винні в геноциді, який зараз чинять росіяни. Таке повідомлення з'явилося в його Instagram-stories.
Ведучий звинуватив українців, які відвідували концерти російських виконавців та продовжують це робити. Також він згадав український дует Artik&Asti, який вирішив зрадити батьківщину та працювати в РФ.

У різкій формі українець нагадав, що споживання та просування російського контенту напряму впливає на фінансування злочинної війни Росії проти України.
"Якщо хоч, бл*ть, хтось, колись виставить stories з концертів Тіматі, і буде плакати з вином під плаксивий кальянний реп, чи під "Грустный дэнс" буде телефонувати колишньому – знайте: ви так само "лупили" по українській енергетиці та залишали українців без світла і тепла", – написала зірка.

Раніше Бєдняков потролив побитих російських окупантів, які тікають із Херсона на лівий берег Дніпра. Артиста розсмішили ганебні заяви загарбників про те, що їхній відступ – це маневр, а не втеча від ЗСУ.
Як писав OBOZREVATEL, напередодні Росія вкотре завдала масованого ракетного удару по енергетиці України, через що мільйони українців залишилися без світла, тепла, зв'язку та води.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
В Великобританії поліцейського викрили у фальсифікації доказів злочинів за допомогою штучного інтелекту 15 июня 2026
В Дербіширі (Великобританія) відкрито кримінальне розслідування щодо дій співробітника поліції, який обвинувачується у використанні штучного інтелекту для створення доказових матеріалів у ряді справ та перешкоджанні правосуддю. Це перший відомий випадок подібного роду в країні.
Ворог нищить нашу історію: Кличко побував на місці атаки РФ по Києво-Печерській лаврі 15 июня 2026
Ворог нищить нашу історію: Кличко побував на місці атаки РФ по Києво-Печерській лаврі. Відео Ворог цілеспрямовано б’є по цивільній інфраструктурі
Іран розкрив деталі угоди зі США 15 июня 2026
Остаточний проект меморандуму про взаєморозуміння зі США охоплює низку питань, від збагаченого урану Тегерана до відновлення Ормузької протоки та відмови Вашингтона від санкцій.