24 мая 2022
17 травня розпочалася масштабна подія в кіноіндустрії - 75-ий Каннський фестиваль, який наразі відвідують більшість світових зірок.
Не стала винятком і французька топ-модель Сінді Бруна, яка вразила аудиторію своєю феєричною появою у рожевій багатоярусній сукні.
Як повідомив The Daily Mail красуня покрасувалася своїм луком, коли прямувала на прем'єру кінострічки "Час Армагеддону".
Сама Сінді оприлюднила відео з червоного хідника на сторінці в Instagram.
Нагадаємо, на початку травня у нью-йоркському Метрополітен-музеї відбувся бал Інституту костюмів Met Gala, де світові зірки похизувалися своїми епатажними (і не дуже) луками.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Названі 5 основних помилок при використанні ретинолу 17 мая 2026
Ретинол вважається основою для антивікового ефекту. Але як його правильно використовувати?
Конгрес США не планує більше фінансувати Київ - ЗМІ 17 мая 2026
Європа повинна взяти на себе більшу відповідальність за підтримку Києва, оскільки війна Росії проти України відбувається "на її подвір’ї", вважає Браян Маст.
Стали відомі наслідки атаки дронів на Підмосков'я 17 мая 2026
Жителі Москви та області ділилися інформацією про велику кількість вибухів в цьому регіоні.