18 марта 2024
Індійські військово-морські сили та сили спецназу відбили суховантаж Ruen у сомалійських піратів та врятували 17 членів екіпажу. Про це напередодні повідомив речник ВМС Індії у соцмережі Х.
У звільненні судна під мальтійським прапором брали участь ескадрений міноносець INS Kolkata та патрульний корабель INS Subhadra.
Всі 35 піратів на борту Ruen здалися. Військові також перевірили балкер на наявність зброї, боєприпасів та контрабанди.
Відомо, що Ruen був захоплений піратами минулого року і використовувався як плавуча база. Захоплення судна стало їхнім першим успіхом з 2017 року, коли жорсткі заходи міжнародних сил зупинили серію захоплень в Аденській затоці та Індійському океані.
Як пише Reuters, за останнім місяці Індія розмістила щонайменше 10 військових кораблів на схід від Червоного моря для забезпечення безпеки судноплавства. Лише з 1 грудня військові зареєстрували щонайменше 17 випадків угону, спроб угону та підозрілих підходів до судів.
Нагадаємо, Литва викупила у піратів двох моряків. Громадяни країни перебували на танкері Monjasa Reformer, що був захоплений біля узбережжя Конго.
Данські військові потопили піратське судно біля берегів Нігерії
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Найкраща їжа для підтримки печінки та кровотворення 15 июня 2026
Продукти зеленого кольору надзвичайно корисні для печінки.
У Швеції попереджають про загрозу з боку Росії - ЗМІ 15 июня 2026
Шведська військова розвідка вважає, що Росія вже здатна здійснити обмежену збройну операцію за межами України.
Росію атакують БпЛА: палає хімзавод Азот 15 июня 2026
На Новомосковському хімзаводі Тульської області спалахнула пожежа. У Вязьмі на Смоленщині, ймовірно, атаковано залізничну інфраструктуру. В Орлі внаслідок роботи російських ППО пошкоджено житловий будинок.