14 января 2017
Один з найбільших українських провайдерів "Воля" від 1 лютого підвищує тарифи на надання телекомунікаційних послуг.
Про це повідомила прес-служба компанії.
"Враховуючи економічні складові, ми змушені з 1 лютого 2017 року підвищити розмір абонентської плати за телекомунікаційні послуги в середньому на 6%", - йдеться в повідомленні.
У прес-службі уточнили, що підвищення тарифів торкнеться деяких пакетів "ТБ", "Інтернет" і "ТБ+Інтернет", а також додаткових пакетів "Спорт" і "Футбол HD".
Підвищення зумовлене необхідністю компанії компенсувати свої витрати у зв'язку з інфляційними процесами, а також переходом на нові договірні відносини з українськими медіа-групами.
1 серпня 2016 року компанія "Воля" підвищила тарифи на свої телекомунікаційні послуги в середньому на 9%.
Нагадаємо, 12 грудня 2016 року в Києві почалися перебої з доступом до Інтернету у абонентів одного з найбільших українських провайдерів "Воля". Про це компанія повідомила на своїй сторінці у Facebook. У повідомленні мовиться, що, крім Інтернету, не доступні також для зв'язку колл-центр і корпоративні ресурси "Волі".
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Убивство екс-голови правління Укрсиббанку: затримано підозрюваного 28 февраля 2026
Італійські слідчі підозрюють 34-річного сина Адаріча у змові з групою осіб з метою заманити батька у пастку.
В Китаї представили «літаючу тарілку» з канальними вентиляторами — ідеальну для польотів у місті 27 февраля 2026
Переважна більшість розроблюваних сьогодні «літаючих автомобілів» виглядає потенційно небезпечно, оскільки оснащена відкритими пропелерними системами. Йдеться не стільки про загрозу знести голову випадковому перехожому, скільки про небезпеку розльоту уламків пропелерів під час зіткнення з перешкодами, наприклад, з численними проводами над вулицями та між будівлями. Канальні вентилятори в цьому плані виглядають безпечними, маючи як обмеження, так і перспективи.
Samsung пояснила, чому не стала впроваджувати магніти в корпус Galaxy S26 27 февраля 2026
Samsung не планує оснащувати свої смартфони системою магнітів, аналогічною тій, що використовується в пристроях Apple та Google. Це конструктивне рішення продиктоване бажанням зберегти баланс між габаритами пристрою та його функціональністю. Вон-Джун Чой, виконавчий віце-президент і глава мобільного R&D-підрозділу Samsung, детально роз'яснив логіку виробника.