10 мая 2024

У місті Переяслав Київської області прогулянка по недобудові для дитини ледь не завершилася трагедією. Неповнолітня дівчинка через необережність впала орієнтовно з 9 на 7 поверх.
Про це повідомили в пресслужбі ДСНС Київщини. Деталі події встановлять правоохоронці.
За словами рятувальників, 8 травня о 20:14 до них надійшло повідомлення про необхідність надання допомоги підлітку в місті Переяслав на вулиці Петропавлівській.
"По прибуттю на місце рятувальниками встановлено, що під час прогулянки недобудовою дівчина 2008 року народження через необережність впала орієнтовно з 9 поверху будівлі на 7 поверх. Бійці ДСНС на ношах транспортували потерпілу до автомобіля екстреної медичної допомоги з попереднім діагнозом – закритий перелом тазу", – розповіли в пресслужбі.



Нагадаємо, у Києві правоохоронці спільно з рятувальниками допомогли чоловіку, який застряг під трубами теплотраси. Як виявилось, він намагався зігрітись, але вилізти самостійно не зміг.
Як повідомляв OBOZ.UA, в Оболонському районі Києва в суботу, 27 квітня, чоловік впав у яму у відселеній будівлі та травмувався. Щоб допомогти постраждалому та дістати його з глибини 8 метрів, на місце викликали рятувальників.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У МЗС прокоментували закон РФ про введення армії за кордон 14 мая 2026
Російського диктатора Путіна надихають історичні приклади Адольфа Гітлера, заявив Георгій Тихий.
Китай запустив на орбітальній станції експеримент з штучними ембріонами людини 14 мая 2026
Китай першим у світі розпочав проведення на орбіті експерименту з вивчення розвитку позаземного тяжіння штучного ембріона людини, створеного з стовбурових людських клітин. Хоча це не справжні людські ембріони, здатні розвинутися в повноцінну особистість, за словами вчених, їх можна використовувати як моделі для вивчення раннього розвитку людини.
Штучний інтелект зможе передбачати потреби користувачів у найближчому майбутньому, як вважають в Anthropic 14 мая 2026
Топ-менеджер компанії Anthropic Кет Ву заявила про швидкий перехід систем штучного інтелекту до проактивного формату роботи, вважаючи також, що в найближчому майбутньому нейромережі зможуть самостійно аналізувати завдання користувача і навіть передбачати його потреби до отримання прямих команд.