Єврокомісія уточнила позицію щодо турбіни Siemens для ПП-1

6 августа 2022

Немає жодних перешкод для повернення турбіни Siemens до Росії та встановлення на газопроводі Північний потік-1. Про це сказала офіційний представник Єврокомісії Аріанна Подеста, повідомляє Інтерфакс-Україна у п'ятницю, 5 серпня.
 
Північний потік-1 не є предметом санкцій. На наш погляд, у цьому пакеті (економічних) санкцій немає нічого, що було б здатне перешкодити "репатріації" цієї турбіни", - заявила вона на брифінгу в Брюсселі.
 

За її словами, режим санкцій ЄС проти РФ взагалі не зачіпає обладнання та технології, що стосуються промислового транспортування газу до Євросоюзу.
 
Зазначається, що в санкціях немає нічого, що заважало б цій турбіні Siemens, яку мають встановити у Росії, бути там встановленою.
 
"Все інше, що сказано на цю тему, просто неправильно. Ми дуже чітко про це заявили. І те, що про це говорять росіяни, це, насправді, лише привід, щоб не постачати газ Євросоюзу", – продовжив у свою чергу керівник групи офіційних представників ЄК Ерік Мамер.
 

Він додав, що про це неодноразово заявляли голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та інші члени ЄК.
 
"Це лише привід", - повторив прес-секретар, назвавши дії російської сторони шантажем у сфері постачання енергоносіїв країнам ЄС.
 
Раніше цього тижня Газпром зажадав гарантій від країн Заходу у тому, що турбіни для ПП-1 не підпадають під експортні обмеження санкцій. Поки що Росія відмовляється використовувати турбіну Siemens, яку відремонтували у Канаді.
 
Тим часом постачання газу Північним потоком-1 впало до 20% потужності – 33 млн кубів на добу. А Газпром обігріває атмосферу, спалюючи мільйони кубометрів газу.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Румунії розслідують виготовлення фальшивих паспортів для росіян 26 ноября 2025

Розслідування є частиною ширшої схеми, що стосується приблизно 300 російських громадян, які нібито незаконно отримали румунські документи в період з 2022 по 2024 рік.

Нові стандарти лікування деменції та когнітивних порушень в Україні 26 ноября 2025

Міністерство охорони здоров’я України затвердило оновлений Стандарт медичної допомоги при деменції та легких когнітивних розладах, замінивши попередню...

Huawei представила гібридний планшет MatePad Edge — 14,2" OLED, ПК-процесор і батарея на 12 900 мА·год 26 ноября 2025

Huawei представила флагманський планшет 2-в-1 MatePad Edge. Пристрій може «трансформуватися» з планшета в ПК. Інноваційна складова полягає в програмному забезпеченні HarmonyOS 5, оптимізованому для переключення між режимами планшета і ПК одним жестом.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Оксфорд медікал 0.1
Оксфорд медікал

Отзывов: 1

Христина Кравців 5.0
Христина Кравців

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше