19 июня 2025

У соцмережах набирають обертів нічим не підтверджені чутки про Андрія Макаревича – лідера легендарного гурту "Машина времени", який останні кілька років мешкає в Ізраїлі. За останні дні в російськомовному інтернеті ширилися повідомлення, нібито музиканта взяли в полон іранські військові, вважаючи його ізраїльським пілотом. Також ширилися версії, що він втік до США, залишився без грошей, не підтримує Ізраїль або взагалі мовчить щодо війни.
74-річний артист не витримав і дав публічну відповідь на своїй сторінці у Facebook. У властивій собі іронічній манері Макаревич не лише спростував фейки, а й висміяв авторів таких вигадок, назвавши їх "ботами, напівботами та говнометами".
"За ті три з половиною роки, поки я живу в Ізраїлі, ви ні на один день не залишили мене своєю невсипущою увагою, завдяки чому ваша російськомовна аудиторія не може забути про факт мого існування. Спасибі вам велике, це прекрасна безкоштовна реклама. Щоправда, багато дурниць", – написав співак.
Далі він перелічив фантазії, які встиг прочитати про себе за кілька днів: втеча з Ізраїлю, гастролі в Європі, матеріальна скрута, утримання дружиною, мовчання щодо конфлікту з Іраном і навіть – що його захопили іранці.

"Головне те, що мене полонено Іраном як ізраїльського військового льотчика. Круто!" – саркастично зазначив Макаревич.
Музикант наголосив, що зараз перебуває в Ізраїлі разом із родиною, почувається добре, підтримує Армію оборони Ізраїлю та вірить у її перемогу.
"Я не втік і не поїхав, ми з сім'єю в Ізраїлі, все в нас гаразд, ми живі й житимемо. Щодо ізраїльської агресії – ні, я не набрав води до рота, ми підтримуємо нашу армію всіма силами й дуже віримо в її якнайшвидшу перемогу", – підкреслив він, на завершення додавши емоційне: "І дуже вас прошу, ідіть ви вже всі в дупу!"

Не залишилася осторонь і дружина артиста – ізраїльська виноробка та тревел-блогерка Ейнат Кляйн. 16 червня вона повідомила, що її автомобіль мобілізувала Армія оборони Ізраїлю для потреб фронту. Попри це, вона намагається зберігати гумор.
"Ну що ж, сьогодні призвали мою машину. Водія машини не призвали – кому я там потрібна? Почуваюся трохи ніяково і якось незатишно. Моя крихітка несе службу (а я сподіваюся на її повернення цілою і здоровішою)", – написала Кляйн у Facebook.

Нагадаємо, Андрій Макаревич – один із небагатьох представників російського шоу-бізнесу, який відкрито виступив проти повномасштабного вторгнення РФ в Україну. За це його внесли до російського "реєстру іноагентів", а пропагандистські медіа систематично поширюють фейки про нього. Від початку війни в Ізраїлі він також підтримує захисників своєї нової батьківщини.
Раніше OBOZ.UA писав, що в Ізраїлі загинула родина з Одеси. Вони приїхали на лікування доньки, але все обернулося трагедією.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Зірка "Ебаут" розкрила свою службу в ЗСУ: чим Наті Гресько займається у війську і як давно там 22 декабря 2025
Зірка "Ебаут" розкрила свою службу в ЗСУ: чим Наті Гресько займається у війську і як давно там Тривалий час свою службу вона не афішувала
Швеція затримала підсанкційне російське судно 22 декабря 2025
Судно належить компанії M Leasing LLC, що перебуває під санкціями ЄС і США через підозру у перевезенні північнокорейських боєприпасів.
10-річну принцесу Шарлотту готують до успадкування важливого титулу 21 декабря 2025
10-річну принцесу Шарлотту готують до успадкування важливого титулу