Які зарплати отримуватимуть голови РДА, ОДА та інші держслужбовці

17 апреля 2016

Із 1 травня 2016 року державним службовцям підвищать посадові оклади, надбавки за ранг, а також наберуть чинності нові визначення прирівняння посад державної служби до відповідних груп оплати праці. Саме того дня набуде чинності новий закон "Про державну службу", а також відбудеться планове підвищення прожиткового мінімуму, мінімальних зарплат та пенсій.

Підвищення зарплат чиновникам передбачено постановою Кабміну "Деякі питання оплати праці державних службовців у 2016 році", яку оприлюднили на урядовому порталі.

"Відповідно до запропонованої схеми посадові оклади державних службовців будуть підвищені та становитимуть, зокрема, від 1723 грн на посаді спеціаліста в районі до 8615 грн на посаді голови районної державної адміністрації;  від 2412 грн на посаді спеціаліста в області до 10338 грн на посаді голови обласної державної адміністрації;  від 3618 грн на посаді спеціаліста в державному органі, юрисдикція якого поширюється на територію всієї України, до 12061 грн на посаді керівника державного органу (державного секретаря).  Також пропонується затвердити розміри надбавок за 9 рангами державного службовця від 200 до 1000 грн", – ідеться в поясненні до постанови.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Продукты, которые могут ускорять выведение никотина из организма 22 августа 2019

Если вы расстались с сигаретами, включите в свой рацион эти продукты – они ускоряют выведение из организма тех вредных веществ, которые собирались из-за вредной привычки.

Jerry Heil: "Ни в чем не собираюсь себя ущемлять" 22 августа 2019

Автор нашумевшего хита "Охрана_отмєна" призналась, что пишет песню об айтишнике

В серию гибридных ноутбуков Dell Inspiron 7000 вошли модели размером до 17,3 дюйма 22 августа 2019

Компания Dell представила новые трансформируемые ноутбуки серии Inspiron 7000: продажи портативных компьютеров на европейском рынке начнутся уже 22 августа.

ggg (Гость) 17 апреля 2016

h

а преміїї? Вони ж субсидії мають отримувати з такими з/п та надбавками

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Табак 5.0
Табак

Отзывов: 1

Дитина 4.4
Дитина

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое