Які зарплати отримуватимуть голови РДА, ОДА та інші держслужбовці

17 апреля 2016

Із 1 травня 2016 року державним службовцям підвищать посадові оклади, надбавки за ранг, а також наберуть чинності нові визначення прирівняння посад державної служби до відповідних груп оплати праці. Саме того дня набуде чинності новий закон "Про державну службу", а також відбудеться планове підвищення прожиткового мінімуму, мінімальних зарплат та пенсій.

Підвищення зарплат чиновникам передбачено постановою Кабміну "Деякі питання оплати праці державних службовців у 2016 році", яку оприлюднили на урядовому порталі.

"Відповідно до запропонованої схеми посадові оклади державних службовців будуть підвищені та становитимуть, зокрема, від 1723 грн на посаді спеціаліста в районі до 8615 грн на посаді голови районної державної адміністрації;  від 2412 грн на посаді спеціаліста в області до 10338 грн на посаді голови обласної державної адміністрації;  від 3618 грн на посаді спеціаліста в державному органі, юрисдикція якого поширюється на територію всієї України, до 12061 грн на посаді керівника державного органу (державного секретаря).  Також пропонується затвердити розміри надбавок за 9 рангами державного службовця від 200 до 1000 грн", – ідеться в поясненні до постанови.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Двадцать минут игрового процесса Windbound — выживалки на затерянном архипелаге от авторов Satellite Reign 6 июля 2020

В апреле компания Deep Silver и студия 5 Lives (авторы Satellite Reign) представили Windbound — приключение с элементами выживания, которое выйдет на ПК, PlayStation 4, Xbox One и Nintendo Switch 28 августа. Теперь разработчики выпустили 20-минутный обзор игрового процесса Windbound с комментариями соучредителя 5 Lives и ведущего аниматора Митча Клиффорда (Mitch Clifford).

Рэпер Канье Уэст намерен побороться за пост президента США 6 июля 2020

Руководитель компаний Tesla и SpaceX Илон Маск уже пообещал рэперу свою "полную поддержку".

Объявлена новая дата выхода фольклорного ужастика Maid of Sker 6 июля 2020

Студия Wales Interactive ранее объявила о том, что ужастик Maid of Sker выйдет не в июне, а в июле текущего года. И вот теперь разработчик раскрыл точную дату выхода игры на ПК, PlayStation 4 и Xbox One — 28 июля. Версия для Nintendo Switch тоже запланирована, но появится в продаже только в третьем квартале 2020 года.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое