9 июля 2024

Понад 30 життів забрала атака країни-агресора на Київ 8 липня. Світ має зрозуміти, що допомогти зберегти Україну сьогодні – це зберегти мир і демократію в Європі.
Про це Київський міський голова Віталій Кличко написав у своєму Telegram-каналі. Оперативно-рятувальні роботи в столиці ще не завершені.
"Сьогодні в Києві день жалоби. Понад 30 життів забрала атака ворога на столицю 8 липня… Були атаки й на інші міста України, де теж загинули люди. Яке ще обличчя росії має побачити світ, щоб зрозуміти всю кровожерливість варварів?! Щоб зрозуміти, що допомогти зберегти Україну сьогодні – це зберегти мир і демократію в Європі?" – написав Кличко.
Мер Києва подякував усім українцям, які вчора прийшли до "Охматдиту", щоб допомагати аварійним службам.
"Везли воду, їжу, розбирали завали, збирали скло в розбитих корпусах. Обіймали та заспокоювали пацієнтів лікарні. Готували рятувальникам їжу вночі. Дякую бізнесу, що пожертвував кошти на допомогу постраждалим та відновлення лікарні. Тільки разом ми – сила! Ми – сміливі та з великим серцем! Тому переможемо! Слава Україні!" – додав Кличко.
Як повідомляв OBOZ.UA:
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Поширені помилки у харчуванні, які заважають почуватися краще 7 мая 2026
Попри доступність інформації про здоровий спосіб життя, багато людей щодня повторюють одні й ті самі помилки у харчуванні. І часто саме вони стають причиною поганого самопочуття, втоми або нестачі енергії.
Ідеальні резюме більше не працюють: рекрутери навчилися виявляти тексти, створені штучним інтелектом 7 мая 2026
Ідеальні резюме більше не працюють: рекрутери навчилися виявляти тексти, створені штучним інтелектом
Меган Маркл у 7-ий день народження сина поділилася його милими фото 7 мая 2026
Дружина принца Гаррі в 7 день народження їхнього сина Арчі поділилася зворушливими фото