3 августа 2020
Шон Пенн одружився втретє! Обраницею актора стала 28-річна Лейла Джордж — починаюча акторка й донька Вінсента Д’Онофріо. Про таємний брак Пенна стало відомо завдяки Ірені Медавой, яка й поширила новину в Instagram.
«Неймовірно щасливі, що Лейла та Шон побралися. Любимо вас! Справжнє кохання змінює світ на краще. Вам призначено бути разом», — написала Ірена в мережі та додала фото обручок закоханих. Шон та Лейла почали зустрічатися у 2016 році, а до цього актор був у стосунках з Шарліз Терон, Робін Райт і Мадонною.

Пара обожнює подорожувати разом, а серед улюблених локацій для відпочинку — спекотні Гаваї, де їх неодноразово бачили репортери.







Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Apple готує гігантський iPhone: розмір екрану вперше наблизиться до 7 дюймів 23 июля 2026
Apple готує гігантський iPhone: розмір екрану вперше наблизиться до 7 дюймів
Медики перерахували продукти, які сприяють очищенню і збереженню еластичності судин 23 июля 2026
Медики розповіли про продукти, які відмінно підходять для очищення і поліпшення еластичності судин. Так, корисними…
Які щоденні звички послаблюють організм 23 июля 2026
Імунна система покликана захищати організм від всіх чужорідних речовин ззовні, в тому числі від вірусів…