15 января 2025

Польська акторка Барбара Брильська вийшла на зв'язок після того, як її "поховали" російські ЗМІ. Зірка "Іронії долі" розповіла про своє самопочуття.
Напередодні, 14 січня, у мережі з'явилася інформація, ніби акторка померла, проте з'ясувалося, що в РФ її переплутали з артисткою Барбарою Рильською. Брильська спростувала інформацію про свою смерть у коментарі російському Telegram-каналу.

"У мене все гаразд. Чутки про моє здоров'я поширилися, тому що деякі журналісти переплутали мене з іншою актрисою, – повідомила вона. – Я – Брильська, а у неї прізвище – Рильська. Вона була трохи старшою за мене".

Варто зазначити, що після початку повномасштабного вторгнення Брильська повідомила, що не має наміру приїжджати до Росії. Вона активно підтримувала Україну та свою колегу Лію Ахеджакову, яку цькують в РФ через її позицію щодо України.
Бі більше, польська акторка висловлювалася щодо бідності в російських містах. Вона зізнавалася, що їй було моторошно виходити з літака, коли вона прилітала до Омська або Новосибірська.

Раніше OBOZ.UA розповідав про те, яке рішення ухвалили в російській кіностудії "Мосфільм" щодо Брильської та її колеги.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Google позбавляє Gmail двох важливих функцій, щоб підвищити лояльність клієнтів 23 февраля 2026
Таке просте і звичне застосування, як поштовий клієнт Gmail, продовжує безперервно еволюціонувати, хоча не завжди зміни можуть сприйматися користувачами позитивно. Як повідомляє Wired, наразі з Gmail видаляється підтримка протоколу POP та функції Gmailify.
Стали відомі нові гарантії для медпрацівників 23 февраля 2026
Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко провів робочу зустріч із головою Профспілки працівників охорони здоров’я України Сергій Кубанський. Участь у...
На потужних Android-пристроях запрацювали AAA-ігри для ПК, але з обмеженнями 22 февраля 2026
Емуляція ігор для ПК в системі Android набирає обертів, і зараз вона стала доступною для широкого кола геймерів. На YouTube-каналі ETA Prime опублікували відео, де демонструється запуск ресурсоємних ігор для ПК на потужних Android-пристроях з емулювальником.