3 июля 2020
Виконавець однієї з головних ролей у серіал "Спіймати Кайдаша", 30-річний актор Тарас Цимбалюк святкує другу річницю стосунків із візажисткою Тіною Антоненко.
Закохані привітали одне одного у мережі та виклали фото, на яких позують оголеними, лежачи у високій траві.
Обидва Тарас і Тіна дуже спортивні і ретельно стежать за своєю формою. Тож їхні Instagram рясніють світлинами їхніх красивих тіл.
До речі, Тіна кілька років працювала зі Світланою Лободою. Робила їй мейкап на зйомках та концертах.
Фото з Instagram
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Румунія поскаржиться на РФ в ООН за заліт дрона 15 сентября 2025
Бухарест перебуває у постійному діалозі з партнерами з ЄС і НАТО для забезпечення координації з питань реагування на російські виклики.
РФ хоче повернути С-400, продані Туреччині раніше 15 сентября 2025
В Анкарі комплекси С-400 не були інтегровані в структури НАТО, а ресурс їхніх ракет уже наполовину вичерпаний.
Китай може змінити ситуацію на полі бою - Келлог 15 сентября 2025
Спецпредставник президента США наголосив, що санкції є дієвим інструментом, і їхній потенціал ще далеко не вичерпаний.