31 декабря 2023

Одеситка та учасниця Дитячого Євробачення 2008 року від України Вікторія Петрик нарешті згадала про батьківщину у контексті масованого обстрілу, що сколихнув країну 29 грудня. Однак, незважаючи на це, Росію співачка ворогом не назвала.
Петрик виклала Insta-stories з наслідками прильотів у рідній Одесі, однак підписала фото вона "Odessa" – англійською мовою і на російський манір. Мовою окупанта назва міста біля моря пишеться з двома літерами "с", в українській мові – з однією.

Зараз українка проживає за кордоном, судячи з соцмереж – в Іспанії, куди виїхала після повномасштабного вторгнення. Достеменно невідомо точне місце перебування Петрик, однак за актуальними даними, її родина разом з молодшою сестрою оселилися у США.

До 24 лютого 2022 року позиція зірки Дитячого Євробачення була вкрай неоднозначною. Дівчина неодноразово виступала на російській сцені після анексії Криму у 2014 році. Вона заявляла, що її мати росіянка, тож Вікторія має багато родичів у РФ.

Петрик також наголошувала, що вважає простих людей невинними у війні, а розбиратися мають "нагорі". За цей час артистка жодного разу не згадувала про Одесу та звірства окупантів.
Раніше OBOZ.UA розповідав про те, куди зникла і як змінилася зірка Дитячого Євробачення-2008 Вікторія Петрик: ігнорує війну, прославляє Росію, а її чоловік краде авто.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
NASA показало захоплюючий таймлапс Марса, знятий зондом «Психея» 21 июля 2026
Космічний апарат Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) США «Психея» (Psyche) благополучно рухається до своєї мети в поясі астероїдів поблизу Юпітера. У травні зонд облетів Марс по орбіті планети для отримання гравітаційного прискорення. Тепер же аерокосмічне агентство опублікувало таймлапс-відео, яке було створене з знімків, зроблених під час зближення з Червоною планетою.
Vivo випустила бюджетний смартфон, який не боїться ударів і довго працює без підзарядки 20 июля 2026
Vivo випустила бюджетний смартфон, який не боїться ударів і довго працює без підзарядки
На Київщині п’яний підліток збив трьох людей на зупинці 20 июля 2026
На Київщині п’яний підліток збив трьох людей на зупинці. Подробиці ДТП та фото Усі обставини аварії встановлять слідчі