2 декабря 2022
Американський актор і продюсер Брендан Фрейзер, який у повній силі відчув свою популярність після виходу фільму "Мумія", рідко з'являється на публіці. Знаменитість не розповідає про своє особисте життя і мало хто знає, що у нього є три дорослі сини. 29 листопада селебріті разом із підрослими спадкоємцями з'явився на презентації фільму "Кіт".
18-річний Холден і 16-річний Ліланд супроводили батька на червоній доріжці Alice Tully Hall у Лінкольн-центрі в Нью-Йорку, передає Караван. Фрейзер має ще одного сина – 20-річного Гріффіна. Всі вони народилися у шлюбі Брендана з актрисою Ефтон Сміт, яка стала відомою після зйомок фільмів "Смажені зелені помідори" та "Менше за нуль". Вони розлучилися у грудні 2007 року.
На заході 53-річний актор з'явився не лише з синами, а й своєю новою дівчиною – Жанною Мур.
Хочемо нагадати, Брендан Фрейзер має подвійне громадянство - США та Канади, говорить французькою і крім кінематографа захоплюється фотографією. Йому дісталася головна роль у художньому фільмі режисера Даррена Аронофскі "Кіт". У драмі Фрейзер грає Чарлі, чоловіка, який важить 272 кілограми й намагається відновити стосунки з дочкою-підлітком.
У 2023 році вийде ще одна кінокартина з ним - трилер-вестерн "Вбивці квіткового місяця". Разом із Бренданом у фільмі зіграють Леонардо ді Капріо та Роберт Де Ніро.
Раніше OBOZREVATEL розповідав, що Дженніфер Лопес важко перенесла розлучення з Беном Аффлеком 18 років тому. Юна актриса вважає розрив із коханим найбільшим горем, яке з нею трапилося за все життя.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Вибух закинув уламки Starship до Мексики — місцеві почали здавати їх у металобрухт 28 июня 2025
Вибух закинув уламки Starship до Мексики — місцеві почали здавати їх у металобрухт
Зінченко з дружиною помилувалися донечками у квіткових луках. Фото 28 июня 2025
Український футболіст, півзахисник і лівий захисник лондонського "Арсеналу" Олександр Зінченко та його дружина, 29-річна блогерка і телеведуча Влада Зінченко замилували сімейним контентом.
Дружина Усика у шкіряному джампс'юті попозувала на тлі ретроавто 28 июня 2025
Дружина боксера Олександра Усика, Катерина Усик попозувала на тлі ретро-авто.