17 января 2017
Протягом 2016 року кількість банківських відділень скоротилася на 1555 – до 10316. Ідеться лише про ті банки, що продовжують працювати та не перебувають у категорії неплатоспроможних.
Такі дані наводить Нацбанк.
Найбільшу кількість серед підрозділів банків за рік закрили державний "Ощадбанк" - 516 та націоналізований "ПриватБанк" - 348.
У 2015 році кількість структурних підрозділів банків в Україні скоротилася на 1066.
Нагадаємо, за три останні роки в Україні визнали неплатоспроможними 88 банків.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Штучний інтелект врятував США від рецесії, ставши єдиним двигуном зростання у 2025 році 13 октября 2025
Беспрецедентний сплеск інвестицій в інфраструктуру для сфери штучного інтелекту став основним двигуном економічного зростання США в нинішньому році. Ця тенденція наочно демонструє, наскільки сильно ШІ трансформує економіку, а також змушує фахівців задуматися над тим, наскільки нова американська модель зростання є стійкою.
Поліція затримала любителя Кремля, який принижував музиканта на кріслі колісному за відмову співати російські пісні 13 октября 2025
Поліція затримала любителя Кремля, який принижував музиканта на кріслі колісному за відмову співати російські пісні: що про нього відомо Він живе у Києві з 2022 року
Профессиональная краска и уход за волосами: как выбрать идеальные средства 13 октября 2025
Здоровые, блестящие волосы - мечта каждой женщины. Они подчёркивают красоту, придают уверенности и мгновенно поднимают настроение. Но добиться идеального состояния локонов можно только с правильным уходом