Заборону продажу пива в кіосках Києва "відіграють" назад і "вдосконалять"

15 апреля 2016

Київська міська рада заборонила продаж алкоголю в малих архітектурних формах. Придбати спиртне законно можна тільки в магазинах.

Своє рішення в Київраді пояснюють турботою про киян і непотрібною пропагандою спиртного на кожному кроці. Однак пиво та інші види алкоголю з кіосків зникли далеко не скрізь.

"Я зараз поговорю – роботи позбудуся", - пояснила свою відмову коментувати пляшки на вітрині продавчиня.

Мер Києва Віталій Кличко підписав рішення про заборону продажу алкоголю в МАФах. Відповідний документ вийшов на шпальтах газети Київської міської ради.

Заступник мера Ілля Сагайдак каже, що своїм рішенням вони обмежать торгівлю, але від моменту заборони до відсутності пляшок в кіосках – довгий шлях.

"Ми маємо сьогодні сплеск, мітинги постійні під адміністрацією – ми маємо провести обговорення з бізнесом, що вони мають забрати торгівлю алкоголем зі своїх МАФів. І визначити якраз компромісний варіант", - пояснив віце-мер.

Власники столичних кіосків кажуть, що підуть у суд оскаржувати це рішення. Бо вже витратилися на купівлю ліцензій.

"Насправді це не боротьба з пияцтвом. Це знищення малого бізнесу під приводом боротьби з пияцтвом в інтересах крупних мереж", - заявив голова київського комітету порятунку бізнесу Микола Криворот.

Рішення Київради він називає неправомірним, бо воно суперечить закону України про торгівлю.

"На звернення підприємців у податкову, чи можуть вони отримувати та подовжувати ліцензії на продаж спиртного, податкова відповіла, що згідно закону України підприємці можуть працювати. Рішення Київради не може бути вищим закону України", - твердить Криворот.

Підприємці нагадують, що в 2011 році домоглися скасування попередньої подібної заборони.

"Ми судилися приблизно рік. Суд виграли", - пригадує заступник голови комітету порятунку бізнесу Тетяна Петренко.

Коли саме алкоголь мають прибрати з поличок МАФів – у Київраді не кажуть. Своє рішення називають недосконалим. Планують допрацювати та винести нове.

"Яке буде повністю правильно опрацьоване, буде правильний відповідно регламент і ми будемо мати рішення, яке неможна буде через суд скасувати. Нове рішення має вступити з наступного року", - пояснив заступник міського голови Сагайдак.

Пиво, сидр та інші алкогольні напої й досі реалізовують у кіосках. Лише поодинокі МАФи сумлінно прибрали таку продукцію.

На МАФах Київрада обіцяє не зупинятися і вже розглядає можливість заборони продажу алкоголю в усіх магазинах після 23:00 години. Таким чином сподіваються побороти пиятику.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Доктор и медсестра поспешно сыграли свадьбу в больнице из-за коронавируса 29 мая 2020

Медработники поженились в лондонской больнице Святого Томаса, Великобритания, из-за пандемии COVID-19. Об этом сообщает новостной портал MyLondon.

Forbes впервые за три года опубликовал рейтинг самых богатых людей Украины 29 мая 2020

Возглавляет рейтинг стабильно олигарх Ринат Ахметов.

Безнадежный пациент излечился от коронавируса и вернулся домой 29 мая 2020

Житель Великобритании, в выздоровление которого не верили врачи, неожиданно излечился от новой коронавирусной инфекции и вернулся домой. Об этом сообщает Daily Star.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Beltikova Julia  
Beltikova Julia

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое