11 августа 2024

У Київській області з 1 січня до 31 липня було зафіксовано 1065 ДТП з потерпілими. Внаслідок цих аварій загинуло 102 особи.
Про це повідомили в пресслужбі патрульної поліції Київщини. Найчастіше причинами автопригод було порушення безпечної швидкості руху.
"Аварійність в цифрах: статистика дорожньо-транспортних пригод з потерпілими на Київщині за 7 місяців цього року. З 1 січня до 31 липня 2024 року на території Київської області було зафіксовано 1065 ДТП з потерпілими, у яких 1354 людини отримали ушкодження, а 102 – загинули", – йдеться в повідомленні.

Як уточнили в пресслужбі патрульної поліції, основними причинами автопригод за цей період є:
"Дотримуйтесь ПДР – адже це запорука безпеки для вас та інших учасників дорожнього руху", – закликали в пресслужбі.
Як повідомляв OBOZ.UA, поблизу села Дибинці Київської області у четвер, 8 серпня, сталась аварія за участі автомобілів Mazda та Mercedes. Внаслідок ДТП загинуло подружжя, а 14-річного хлопчика госпіталізували до лікарні.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Українська співачка SOWA розповіла, чи можливі щирі стосунки в шоу-бізнесі 1 августа 2026
Українська співачка SOWA в ексклюзивному інтерв’ю для Глянця відверто розповіла про своє ставлення до дружби в українському шоу-бізнесі. Артистка зізн...
"Секретна книга" Джоан Роулінг: який роман потайки написала авторка культового "Гаррі Поттера" та що сталося, коли світ дізнався правду 1 августа 2026
"Секретна книга" Джоан Роулінг: який роман потайки написала авторка культового "Гаррі Поттера" та що сталося, коли світ дізнався правду Мало хто знає, що авторка культової саги пише не лише про чарівників
В Росію завезли близько 150 тисяч мігрантів з початку року 1 августа 2026
Іноземні працівники дозволяють російським компаніям закривати дефіцит кадрів у будівництві, логістиці, сфері ЖКГ, послуг та промисловості.