26 июня 2024
Американська співачка Дженніфер Лопес після відпочинку в Італії подалася на Тиждень моди у Париж. І, здавалося б, звична справа.
Однак виявилося, що одна з найпопулярніших артисток планети вирішила подорожувати економкласом.
Про це повідомило TMZ, опублікувавши відео з аеропорту. На ньому зірка разом з охоронцем здійснює посадку на звичайний рейс до Парижа.
Звісно, навряд у Джей Ло не було грошей на приватний рейс. Однак раніше подейкували, що їхнє фінансове становище з Аффлеком знало кращі часи.
Також ходять чутки, що зірка насправді скасувала своє літнє турне не через бажання побути з дітьми, а через проблему продажу квитків. Мовляв, співачка хотіла збирати стадіони, але ті були б лише частково заповнені.
Нагадаємо, Лопес і Аффлек перебувають на межі розлучення. Пара нині у процесі продажу свого розкішного особняка, що був придбаний у 2023-му за 60 мільйонів. Близькі до подружжя інсайдери переконують, що актору та артистці доведеться поділити при розлученні щонайменше пів мільярда доларів.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
МОЗ оновлює правила реклами безрецептурних ліків: що зміниться 28 января 2026
Міністерство охорони здоров’я України представило результати двох публічних громадських обговорень проєктів наказів, що стосуються реклами лікарських...
Осадча в ефектному гофрованому максі назвала речі, які стала цінувати після 30 27 января 2026
Телеведуча Катерина Осадча, яка нещодавно давала поради, як розпочати рік вдало, поділилася своїми думками про речі, цінність яких вона збагнула після 30 років.
Гільйотинні ножиці: надійне рішення для точного різання металу 27 января 2026
Таке популярне професійне обладнання як гільйотинні ножиці призначено для прямого та чистого різання листового металу з використанням механічного або гідравлічного зусилля