Заробив $40 тис.: хакер із Київщини продавав талони е-черги сервісних центрів МВС

9 ноября 2024

У Києві правоохоронці викрили хакера, який заробив на схемі 40 тис. доларів США. Зловмисник створив програму, яка перехоплювала талони на послуги в сервісних центрах МВС.

Про це повідомили в пресслужбі Офісу генпрокурора України. Підозрюваному загрожує до 15 років позбавлення волі.

"За даними слідства, чоловік винайшов спосіб "допомогти" охочим взяти талон для отримання послуг у територіальних сервісних центрах МВС чи Експертній службі МВС. Оскільки в один день генерується обмежена кількість талонів, то не всі можуть скористатися послугами в бажаний день", – розповіли в пресслужбі.

Зазначається, що зловмисник власноруч створив програму, яка перехоплювала для його клієнтів вільні талони, щойно вони з’являлися в системі. Ця програма дозволяла чоловіку автоматично отримати місце в електронній черзі е-запис одночасно для декількох людей.


Під час обшуку у чоловіка виявили комп’ютерну техніку, на якій у той момент працювала програма із перехоплення талонів, списки замовників послуг із 1500 прізвищ. Орієнтовно за 3 місяці чоловік заробив понад 40 тис. доларів США.

Мешканцю Київської області повідомили про підозру, а суд обрав запобіжний захід. Правоохоронці встановлюють осіб, які допомагали йому в пошуку клієнтів та реалізації талонів електронної черги.

Як повідомляв OBOZ.UA, правоохоронці Києва затримали чоловіка, який, за інформацією слідства, причетний до шахрайства. Зловмисник протягом дня ошукав двох пенсіонерів на 340 тисяч гривень за схемою "ваш родич у біді", а потім втік в інший регіон України.

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Потап зізнався, що зраджував колишній дружині із Настею Каменських протягом кількох років 30 июня 2025

"Я робив перші кроки": Потап зізнався, що зраджував колишній дружині із Настею Каменських протягом кількох років На той момент його шлюб з Горовою тривав уже понад десять років

Ольга Харлан показалася в маминому саду в Миколаєві 30 июня 2025

34-річна олімпійська чемпіонка, фехтувальниця Ольга Харлан показалася в рідному Миколаєві у своєму місці сили.

Німеччина планує створити кіберкупол спільно з Ізраїлем 30 июня 2025

У ФРН відзначили високу ефективність ізраїльської системи ПВО, зауваживши, що у захисті активно діяли фахівці з кібербезпеки, котрі блокували спроби іранських атак у кіберпросторі.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

@garantlysafe 5.0
@garantlysafe

Отзывов: 3

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше