Зеленський перейшов на матюки. Ахтем Сеітаблаєв розповів про суперечку на зніманнях фільму через гімн України у 2012 роціРежисер розкрив своє ставлення до президентаЛюди

27 сентября 2024

Відомий український актор та кінорежисер кримськотатарського походження Ахтем Сеітаблаєв, який від початку повномасштабного вторгнення Росії боронить державу у лавах ЗСУ, розповів, як змінилося його ставлення до президента Володимира Зеленського. Крім того, кінематографіст пригадав одну з ситуацій, яка сталася на знімальному майданчику у 2012 році. Тоді політик був одним з продюсерів проєкту "Чемпіони з підворіття", а Сеітаблаєв виступив режисером картини.

За словами актора, раніше він не підтримував Зеленського, однак зараз його позиція інакша. "Станом на зараз це однозначно. Я не можу на станом на зараз, будучи військовослужбовцем, і розуміючи, і віддаючи. Справа в тому, що ми знайомі", – підтримав Сеітаблаєв Зеленського у новому інтерв'ю радіоведучому Славі Дьоміну.

Під час завершення зйомок фільму "Чемпіони з підворіття" виникла дискусія, чи варто наприкінці стрічки додавати гімн України, пригадує гість. "І справа була не в тому, що я там був українським націоналістом, і відчував себе таким. Ні, просто мова йшла про справедливість. А який гімн має звучати, якщо наша команда перемогла?" – розповів воїн.

Тоді Зеленський не змовчав та наполіг на тому, щоб символ українського народу все ж додали у стрічку. "І от саме він, сьогоднішній президент, був єдиною людиною, який сказав: "Стоп. Значить, буде гімн України". З ним почали сперечатися і так далі. І я вперше тоді почув, який він може бути безкомпромісним. Він сказав пару таких нецензурних слів", – продовжив Сеітаблаєв, додавши, що інші члени команди вбачали у цьому ризик для фільму.

В інтерв'ю кінорежисер також згадав роль Зеленського у серіалі "Слуга народу", де політик зіграв президента. Зірка зауважив, що грати персонажа та бути справжнім представником професії – різні речі: "Я режисер і актор. Я сім разів грав лікарів. Я виходив з того, що грати лікарів і бути лікарем – це різна річ. Грати президента і бути президентом – це різна річ". Утім, зазначив знаменитість, він помітив наскільки колишній комік змінився за ці роки.

"Я не допускаю можливісті в тому числі собі, як військовослужбовцю країни, яка знаходиться в стані війни, не довіряти своєму верховному голову командувачу. Як би це пафосно не лунало, – зізнався Сеітаблаєв. – І я бачу зміни. Зміни від романтичного уявлення про те, як все може бути. До реальності".

Раніше OBOZ.UA писав про те, як українська стилістка шокувала, як в Енергодарі окупанти "виловлювали" юних дівчат: "Казали сідати в машину".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В Нідерландах створили першу в світі «сонячну» черепицю з гнучкою плівкою з перовскиту та ефективністю 12,4 % 3 апреля 2026

В Нідерландах розроблено першу в світі сонячну черепицю з використанням тонких плівок перовскита. У нового елемента порівняно невисока ефективність, зате завдяки йому черепична дах виглядатиме як звичайний дах, а не як набір встановлених під кутом сонячних панелей. «Сонячна» черепиця готова до масового виробництва і цілком може стати невід'ємним елементом міської архітектури, поєднуючи виробництво електрики та естетику будівель.

Чи варто ремонтувати пральні машини та холодильники: сервіс побутової техніки в Броварах 3 апреля 2026

Рано чи пізно кожен власник стикається з питанням: ремонтувати холодильник, чи, скажімо, купувати новий? Відповідь залежить від кількох важливих факторів

На Київщині російський дрон влучив у багатоповерхівку 3 апреля 2026

На Київщині російський дрон влучив у багатоповерхівку. Подробиці, фото та відео Закликаємо мешканців регіону не ігнорувати повітряну тривогу

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Отзыв 5.0
Отзыв

Отзывов: 1

Укроп  
Укроп

Отзывов: 1

Чиньба Олег 5.0
Чиньба Олег

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше