Ізраїль торік продав зброї на рекордні 12,5 млрд доларів

15 июня 2023

У 2022 році дохід Ізраїлю від експорту зброї до інших країн становив 12,5 мільярдів доларів. Про це повідомляє Newsru.co.il з посиланням на Міністерство оборони країни.
 
Зазначається, що це рекордний для Ізраїлю річний прибуток від експорту зброї.
 
В Міноборони наголосили, що обсяг експорту зброї з Ізраїлю за останні три роки зріс на 50%.
 
Приблизно 120 ізраїльських компаній у галузі оборонної промисловості підписали минулого року сотні нових контрактів. З цих 12,5 мільярдів близько трьох мільярдів - це прибуток від експорту зброї до арабських країн.
 

Приблизно чверть контрактів на експорт зброї з іноземними арміями - це контракти на постачання ударних та розвідувальних безпілотників.

Раніше повідомлялося, що Ізраїль передасть Нідерландам 20 реактивних систем залпового вогню PULS.

Ізраїль випробував морську версію Залізного куполу

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Ліквідовано командира російської бригади Еспаньола 20 декабря 2025

Неонацисти з ДРШГ Русич припустили варіант з убивством російського загарбника під час його затримання.

Принц Гаррі та Меган Маркл заломили "космічну" ціну за вечір у своїй компанії 20 декабря 2025

За ці гроші можна купити квартиру в Києві: принц Гаррі та Меган Маркл заломили "космічну" ціну за вечір у своїй компанії Родині британської корони заборонено продавати зустрічі із собою

Полякова у спокусливих луках вдала з себе сніжинку в новорічному кліпі 20 декабря 2025

46-річна співачка Оля Полякова потішила шанувальників новорічною музичною новинкою, яка отримала назву "Жінка Сніжинка".

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

VIVA  
VIVA

Отзывов: 1

Toyota ProAce Verso 5.0
Toyota ProAce Verso

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше