Зв’язав жінку, пограбував та залишив поблизу лісосмуги: на Київщині суд виніс вирок грабіжнику-рецидивісту

4 июля 2024

У Київській області суд визнав винним раніше судимого, зокрема, за вбивство, чоловіка, який пограбував нову знайому. Зловмисник зв’язав потерпілу, забрав її цінні речі та залишив поблизу лісосмуги.

Про це повідомили в пресслужбі Київської обласної прокуратури. Наступні 9 років злодій проведе за гратами.

"У вересні 2022 року він звільнився з установи відбування покарань і через рік скоїв новий злочин. Чоловік познайомився з жінкою на сайті знайомств. Після віртуального спілкування вона приїхала до нього в гості. Декілька днів пара проживала в столиці, а потім поїхала у селище Глеваха", – розповіли в пресслужбі.

Поблизу лісосмуги у населеному пункті зловмисник декілька разів вдарив свою знайому та мотузкою зв’язав їй руки і ноги. Після цього заволодів особистими речами потерпілої, грошима, паспортами і з місця скоєння злочину втік. Зв’язана жінка проповзла по дорозі понад 350 метрів, завдяки чому їй вдалось покликати на допомогу.

Раніше засуджений неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності й 18 років свого життя провів у місцях позбавлення волі за крадіжки, грабежі, викрадення офіційних документів та умисне вбивство. Вироком суду 38-річного мешканця Київської області за грабіж із застосуванням насильства та викрадення документів визнано винним.

Як повідомляв OBOZ.UA, у Солом’янському районі Києва правоохоронці затримали раніше неодноразово судимого чоловіка, який, за інформацією слідства, причетний до пограбування. Зловмисник вихопив з рук перехожого телефон та втік, проте невдовзі його затримали поліцейські.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Apple готує рішення для "мертвих" iPhone 12 июня 2026

Apple готує рішення для "мертвих" iPhone

У Києві судитимуть "магів", які обдурили сім'ї загиблих воїнів 12 июня 2026

У Києві судитимуть "магів", які обдурили сім'ї загиблих воїнів

У Києві на вокзалах людей обманом вербували у трудове рабство 12 июня 2026

У Києві на вокзалах людей обманом вербували у трудове рабство

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

ineed.ua  
ineed.ua

Отзывов: 1

TKALICH YEVHENII 4.9
TKALICH YEVHENII

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше