12 апреля 2016
Кристен Риттер, знакомая поклонникам американских сериалов по новому "супергеройскому" проекту Marvel "Джессика Джонс", снялась в фотосессии для апрельского номера издания Glamour.









Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Дружина Зінченка показала милу прогулянку з чоловіком і дочками. Фото 3 декабря 2025
Дружина півзахисника і лівого захисника лондонського "Арсеналу" Олександра Зінченка, 29-річна блогерка і телеведуча Влада Зінченко попрощалася з осінню теплими фотоспогадами.
Трамп скликав нараду щодо Венесуели - ЗМІ 2 декабря 2025
Зустріч в Овальному кабінеті відбулася на тлі посилення тиску США на Венесуелу ударами по суднах та нарощуванням військової присутності в Карибському басейні.
Тепер робити Siri розумнішою буде творець Google Gemini 2 декабря 2025
Навіть неосвіченому спостерігачеві було очевидно, що на фоні більшості конкурентів компанія Apple не демонструвала явних досягнень у розвитку власних компетенцій у напрямку штучного інтелекту. Чутки про майбутнє звільнення Джона Джаннандреа, який керував цим напрямком, ходили давно, і на цьому тижні відповідна кадрова зміна відбулася.