1 марта 2016
Актриса Эмилия Кларк посетила ежегодную вечеринку журнала Vanity Fair. Звезда появилась на афтепати "Оскара-2016" в наряде со смелым декольте.
Кларк выбрала для выхода в свет платье в горошек с открытой спиной от Miu Miu. Дополнили раскованный образ актрисы клатч от Christian Louboutin и украшения от Jacob & Co.В последнее время артистка прибавила в весе, поэтому выбирает просторные наряды.



Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Apple розпродала запаси MacBook Neo — новим покупцям доведеться чекати до середини квітня 23 марта 2026
Станом на кінець цього тижня всі вісім версій бюджетного ноутбука Apple MacBook Neo були розпродані в онлайн-магазині компанії. У магазинах Apple Store доведеться чекати появи пристрою в деяких конфігураціях до середини квітня.
Розвідка США не бачить ознак скорого краху режиму Ірану - ЗМІ 23 марта 2026
Іранський режим переживає глибоку кризу у сфері управління і контролю, але ознак неминучого краху немає, заявили в ЦРУ.
Про які проблеми в організмі може розповісти вигляд нігтів 23 марта 2026
Виявляється, що нігті є справжнім маркером нашого здоров'я.