Звезда "Игры престолов" Эмилия Кларк удивила глубоким декольте на афтепати "Оскара"

1 марта 2016

Актриса Эмилия Кларк посетила ежегодную вечеринку журнала Vanity Fair. Звезда появилась на афтепати "Оскара-2016" в наряде со смелым декольте.

Кларк выбрала для выхода в свет платье в горошек с открытой спиной  от Miu Miu. Дополнили раскованный образ актрисы клатч от Christian Louboutin и украшения от Jacob & Co.В последнее время артистка прибавила в весе, поэтому выбирает просторные наряды.

emilia_clarke_poses_as_she_arrive_01emilia_clarke_poses_as_she_arrive2emilia_clarke_poses_as_she_arrive3

 

segodnya.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

 

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Через складний iPhone ціни на складні смартфони зростуть в середньому майже на 20% 5 июля 2026

Вихід Apple на ринок складних смартфонів загрожує стати одним із факторів, які цього року обумовлять у цій категорії зростання середньої ціни продажу (ASP) на 18 %. До такого висновку прийшли аналітики Counterpoint Research.

Khomusko презентував дроп про справжню жіночу дружбу 5 июля 2026

Близькі, але різні: Khomusko презентував дроп про справжню жіночу дружбу

Дві небезпечні хвороби можна виявити на ранній стадії за допомогою перевірки зору 5 июля 2026

Офтальмологічні тести не просто повідомляють вам, коли вам потрібні нові окуляри, вони можуть виявити високий…

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Чернега Віолетта 5.0
Чернега Віолетта

Отзывов: 1

Мед-Експерт 5.0
Мед-Експерт

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше