11 мая 2012
Анна Фарис и Крис Пратт, которые женаты уже почти три года, объявили, что в настоящее время ожидают первенца. Актриса подтвердила эту информацию, сообщив, что ребенок должен появиться на свет осенью.
Напомним, актеры познакомились на съемочной площадке фильма "Отвези меня домой", а в июле 2009 года на Бали состоялась их свадьба. Анна и Крис признавались, что мечтают о нормальной семье и, хотя создать ее, будучи кинозвездами, непросто, сейчас как нельзя более подходящее для этого время.
Фарис также как-то намекала, что не собирается останавливаться на одном ребенке: "Крис хочет большую семью".
Хочешь узнать больше - читай отзывы
segodnya.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Стубб відмовився представляти ЄС у переговорах із Путіним 11 июня 2026
Президента Фінляндії вважали в Україні вдалим кандидатом для ведення перемовин з Кремлем завдяки його дипломатичному досвіду.
Музиканти подали до суду на Google за навчання ШІ-моделі Lyria на їхніх піснях на YouTube 11 июня 2026
Група незалежних музикантів, які публікують свою музику на YouTube, подала судовий позов проти Google, звинувативши компанію в несанкціонованому використанні їхніх творів для навчання музичної моделі штучного інтелекту Lyria 3. У відповідь Google направила клопотання про відхилення позову.
iPhone 17 отримає обмежену версію Siri AI в iOS 27 через нестачу оперативної пам'яті 11 июня 2026
На конференції WWDC 2026 компанія Apple представила оновлену версію голосового помічника Siri AI на базі платформи Apple Intelligence. Для деяких функцій потрібні 12 Гбайт уніфікованої пам'яті, що автоматично обмежує їх використання смартфонами iPhone Air, iPhone 17 Pro та iPhone 17 Pro Max, а також iPad з чипом M4 або новішої версії, комп'ютерами Mac з M3 або новішої версії та гарнітурою Apple Vision Pro з чипом M5.