20 ноября 2013
Знаменитости любят эксперименты. Но не когда это касается их внешности. Именно поэтому они не так уж часто появляются на публике без макияжа.
Предлагаем сравнить те редкие моменты, когда звезды появляются без мейк-апа и наоборот – когда выходят в свет во всей красе.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
kinoafisha.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Рубіо: США не вийдуть із переговорів щодо України 16 февраля 2026
Держсекретар США запевнив G7, що Штати продовжать вести переговори для завершення війни в Україні.
Китайська компанія Unitree продемонструвала, як humanoidний робот збирає деталі для своїх побратимів 16 февраля 2026
Історично вектор промислової роботизації був спрямований на використання вузькоспеціалізованих роботів, переважно стаціонарного розміщення, але в останні роки він почав змінюватися в бік їх «очеловічення». Китайська компанія Unitree продемонструвала, як людиноподібний робот G1 під управлінням нової моделі UnifoLM-X1-0 на підприємстві компанії збирає компоненти для аналогічних роботів.
Міністр закордонних справ Китаю назвав два можливі сценарії відносин зі США 15 февраля 2026
Глава МЗС КНР заявив, що те, як Китай та Сполучені Штати ладнають, впливає на фундаментальну траєкторію міжнародної ситуації.