11 марта 2016
Убить сразу двух зайцев всегда приятно. Новое китайское изобретение под названием BiWa позволяет совместить тренировку и стирку. Велотренажёр со встроенным барабаном для стирки придумал китайский студент из Даляньского университета национальностей.

Человек крутит педали и вертит барабан с бельём, в это время вырабатывается электричество и питает монитор, а излишки энергии скапливаются в батарее для использования в будущем.


Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Найкраща каша для тих, хто стежить за фігурою 9 июня 2026
Для цього гречку варто поєднувати з сиром.
В iOS 27 з'являться нові ШІ-інструменти для редагування фотографій у «Фото» 9 июня 2026
Apple анонсувала масштабне оновлення функцій редагування в додатку «Фото» для iPhone, Mac та Vision Pro. У рамках iOS 27 та інших оновлень ПЗ користувачі отримають нові інструменти на базі штучного інтелекту під назвою Extend та Reframe, а також покращений інструмент «Очищення» (Clean Up).
NASA показало комбінезон LCVG від Prada з вентиляцією та рідинним охолодженням для місячної місії Artemis IV 8 июня 2026
Підготовка до нового візиту американських астронавтів на Місяць ведеться не лише на рівні розробки космічних апаратів і спеціалізованого обладнання, але й екіпірування, яке безпосередньо буде на учасниках цієї експедиції. Усередині скафандрів вони отримають спеціальні комбінезони, що забезпечують обдув і рідинне охолодження для підтримання комфортного мікроклімату.