Победители фотоконкурса World Photography 2015 - фото, сделанные на мобильный телефон

4 мая 2015

 

Предлагаем вашему вниманию подборку фотографий с фотоконкурса Sony World Photography Awards 2015 в номинации «Мобильное фото», которые доказывают, что для хорошего снимка вовсе не нужно иметь дорогостоящий фотоаппарат, а достаточно лишь заметить подходящий момент и вовремя достать телефон.

1

Processed with VSCOcam with c1 preset

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

Wedding, Tatton Hall, Manchester

17

18

19

20

mirfactov.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Угорщина обмежила програму для трудових мігрантів 7 июня 2026

Обмеження припливу трудових мігрантів було серед обіцянок, даних Мадьяром під час кампанії.

Республіканці почали відкрито критикувати Трампа - ЗМІ 7 июня 2026

Республіканців особливо турбують політичні наслідки війни в Ірані перед виборами до Конгресу: зростання цін на нафту та бензин може вдарити по звичайних американцях.

Розроблену ШІ вакцину вперше випробували на людях 7 июня 2026

Розроблена за участі штучного інтелекту нова вакцина успішно проявила себе в початкових клінічних випробуваннях. Це перший випадок, коли вакцину з активним компонентом, повністю розробленим за допомогою комп'ютерного моделювання, випробували на людях.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Хрещення 3.0
Хрещення

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше