29 марта 2013
В Индии уже некуда девать золото и бриллианты. Поэтому их решили вставлять в линзы.
Идея пришла в голову Чандрашекхару Чавану совершенно случайно, когда он вновь обратил свой взор на бриллианты на зубах своей жены.
Менеджеры среднего звена будут осчастливлены всего за каких–то 15000$, есть также вариант с обычным желтым золотом за 11000$.
Чтобы узнать больше, читай отзывы
videla.ru
← Вернуться на предыдущую страницу
ЗМІ дізналися нові скандальні деталі про главу Пентагону 2 мая 2025
Дженніфер Геґсет відіграє "нетрадиційну роль" у Пентагоні: проводить співбесіди під час прийняття на роботу, домовляється зі ЗМІ про інтерв'ю, дає вказівки підлеглим чоловіка та супроводжує його у міжнародних зустрічах.
Померла найстаріша людина у світі - 116-річна черниця з Бразилії 2 мая 2025
Сестра Іна Канабарро Лукас, яка понад століття присвятила життя служінню Богові, пішла з життя на 116-му році.
39-річна Злата Огнєвіч розповіла про трагедію в сімʼї, через яку зараз не хоче мати дитину 2 мая 2025
"Я – народжувати? Нізащо": 39-річна Злата Огнєвіч розповіла про трагедію в сімʼї, через яку зараз не хоче мати дитину Співачці доводилося працювали з психотерапевтом над темою дітей