13 апреля 2017
Ранчо, большие открытые пастбища, счастливо щебечут птички и мирно пасутся лошади: райское место для змей. В чем и убедился пастух: возвращаясь на машине домой, он почувствовал как что-то холодное и гладкое коснулось руки.
Это оказалась сусликовая змея, она не ядовита. Остановившись у обочины, водитель отловил безбилетника и вернул на ранчо мышей ловить.




mirfactov.com
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Спалах хантавірусу: круїзний лайнер завершив подорож 18 мая 2026
Влада Нідерландів вживає карантинних заходів для 27 осіб - 25 членів екіпажу та двох медичних працівників, які залишилися на борту.
Продюсер Ясинський дав оцінку виступу Лелеки на Євробаченні 2026 і назвав єдиний "мінус" 18 мая 2026
"Була на голову вище". Продюсер Ясинський дав оцінку виступу Лелеки на Євробаченні 2026 і назвав єдиний "мінус" Продюсер переконаний, що LELÉKA заслуговувала на місце вище
Honor представила ноутбук Notebook X14 2026 — конкурента MacBook Neo 18 мая 2026
Компанія Intel в середині квітня представила процесори сімейства Wildcat Lake, кристали для яких вона самостійно виробляє за передовою технологією 18A. Характерно, що новинки при цьому орієнтовані на сегмент недорогих ноутбуків. Одним з перших став Honor Notebook X14 2026, який вже надійшов у продаж у Китаї за ціною близько $646.