Самые невероятные туфли (ч. 3)

20 октября 2012

Эти удивительные туфли созданы талантливым художником и дизайнером Робертом Табором.

Для тех, кто не читал первую часть - Самые необычные и креативные туфли (часть 1 и часть 2), а также Самая необычная и креативная обувь.

Чтобы узнать больше, читай отзывы.

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Думала втретє стати мамою в 50-60 років: Полякова розповіла про невдалу спробу заморозити яйцеклітини 20 декабря 2025

Співачка Оля Полякова, яка колись говорила про те, що хоче народити братика своїм двом донькам, Марії та Алісі, зізналася, що робила спробу заморозити яйцеклітини. На жаль, вона виявилася невдалою.

Ліквідовано командира російської бригади Еспаньола 20 декабря 2025

Неонацисти з ДРШГ Русич припустили варіант з убивством російського загарбника під час його затримання.

Тімур Мірошниченко про кризи в стосунках із дружиною, виховання дітей вільними людьми і базові правила сім'ї 20 декабря 2025

Телеведучий Тімур Мірошниченко, який у січні святкуватиме 8-му річницю шлюбу зі своєю дружиною Інною, не приховує, що в їхніх стосунках трапляються кризи. Зокрема турбулентність пара переживала після появи в сім'ї кожної дитини.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше