9 апреля 2017
Каждый год с февраля по март во Франции проводится крупнейший фестиваль цитрусовых. К празднику готовятся заранее и к началу фестиваля огромные дома, башни, замки и скульптуры, сделанные полностью из апельсинов и лимонов, уже готовы. Очень яркое и, по-видимому, ароматное зрелище.






Чтобы узнать больше, читай отзывы
videla.ru
← Вернуться на предыдущую страницу
У США опублікували нові "файли Епштейна" 21 декабря 2025
На багатьох з опублікованих фото присутній експрезидент США Біл Клінтон. Фото з нинішнім президентом Дональдом Трампом у новій збірці немає.
Штучний інтелект висмоктав енергію: Південна Корея прискорить створення термоядерної електростанції на 20 років 21 декабря 2025
Уряд Південної Кореї оголосив, що докладе максимум зусиль для початку випробувань з виробництва електричної енергії на основі термоядерних реакцій якомога раніше. Згідно з попередніми планами, це мало відбутися на початку 2050-х років. Тепер усе повинно статися на 20 років раніше — на початку 2030-х років. Прискорення вимагав бурхливий ріст застосувань штучного інтелекту, який вже вичерпав усі енергетичні резерви.
Подкопаєва замилувала 6-річною донькою у вишитій сукні на різдвяному святі в Атланті 21 декабря 2025
Гімнастка Лілія Подкопаєва похвалилася своєю 6-річною донечкою Евеліною на святковому різдвяному ранку в Українській школі Атланти.