Самый необычный в мире виртуальный супермаркет (ФОТО)

9 июня 2013

Жители Южной Кореи отныне могут совершать покупки продуктов в виртуальном магазине Tesco, размещенном прямо на платформе метро.

Виртуальная витрина со стеллажами продуктов установлена на станциях метро. Покупателям остается только считать специальный код с помощью мобильного телефона, и выбранные продукты будут доставлены по указанному адресу.

Чтобы узнать больше, читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

"Поранений хлопчик просив допомогти батькові": опубліковано відео з бодікамер поліцейських, які втекли з місця теракту в Києві 21 апреля 2026

"Поранений хлопчик просив допомогти батькові": опубліковано відео з бодікамер поліцейських, які втекли з місця теракту в Києві Кримінал

Представлені смарт-окуляри Huawei AI Glasses з вбудованою камерою та перекладачем 21 апреля 2026

Компанія Huawei представила нові смарт-окуляри, які отримали чимало нових функцій у порівнянні з попередньою версією. У конструкції Huawei AI Glasses є камера з підтримкою штучного інтелекту, вбудований перекладач, а також ряд інших цікавих опцій.

У Києві затримали озброєного чоловіка 21 апреля 2026

У Києві затримали озброєного чоловіка

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

- 5.0
-

Отзывов: 1

Трамп  
Трамп

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше