3 ноября 2012
Компания Innespace Productions создала серию суден, в точности повторяющих поведение дельфина. Лодки плавают, ныряют и крутятся в воде.
Производители гарантируют полную безопасность и «сухость» капитана этого необычного корабля, развивающего скорость 65 км/ч на поверхности воды и до 30 км/ч под водой.








Если Вам ближе к сердцу акулы, смотрите «Корабль – акула»
Чтобы узнать больше, читай отзывы.
← Вернуться на предыдущую страницу
Франція анонсувала відкриття консульства в Гренландії 15 января 2026
Такий крок є "політичним сигналом, що свідчить про прагнення посилити присутність у Гренландії".
В одному з хостелів Києва пролунав вибух: чоловік намагався вбити знайомого за допомогою гранати 14 января 2026
В одному з хостелів Києва пролунав вибух: чоловік намагався вбити знайомого за допомогою гранати. Подробиці та фото Підозрюваному загрожує до 15 років позбавлення волі
Юрій Великий підкорив мережу пародією на Ларису Доліну, яка дружила з "Кварталом 95" 14 января 2026
"Доведеться знову по саунах їздити..." Юрій Великий підкорив мережу пародією на Ларису Доліну, яка дружила з "Кварталом 95" Путіністка остаточно програла суд за свою розкішну московську квартиру