16 сентября 2025
У Сан-Франциско затримали одного з найвідоміших у минулому шеф-кухарів Каліфорнії -Валентіно Лучіна, який за один день пограбував одразу три банки. Про це повідомляє BILD.
Зазначається, що чоловік діяв без зброї: він передавав працівникам установ рукописні записки з вимогою віддати гроші.
Лучін колись очолював легендарний ресторан Rose Pistola та популярний Ottavio, який згодом закрився через банкрутство. Після цього кар’єра кухаря різко пішла на спад, а фінансові труднощі лише поглиблювалися.
Це не перший кримінальний епізод у його біографії. Ще у 2018 році шеф-кухар пограбував відділення Citibank в Орінді, викравши 18 тисяч доларів і погрожуючи пневматичним пістолетом. Уже тоді він пояснював свій вчинок гострою потребою в грошах.
Скільки йому вдалося здобути під час останніх нападів, поки невідомо. Прокуратура готує йому низку звинувачень, а сам Лучін наразі перебуває у слідчому ізоляторі.
Раніше повідомлялося, що триразовий володар Золотого м’яча і колишній президент УЄФА Мішель Платіні став жертвою пограбування.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Виявилося, що iPhone Air може працювати з фізичною SIM-картою 24 января 2026
Виявилося, що iPhone Air може працювати з фізичною SIM-картою
Денисенко, Брежнєва, Кравець та Єфросиніна засвітилися на прем'єрі фільму про мам. Фото 24 января 2026
Днями у київському кінотеатрі пройшов передпоказ фільму Євгена Таллера "Ну мам" про сімейні цінності, дорослішання та материнську любов.
Анна Саліванчук розповіла, чому не роздягається в кіно, на що готова заради ролі та про ботокс у 23 роки 24 января 2026
40-річна акторка Анна Саліванчук у відвертому інтерв'ю розповіла про свої вподобання щодо акторських ролей, ін'єкції краси, любов до себе та чому насправді публікує спокусливі фотосесії.