23 июня 2017
В испанском городе Кастильо де Мурсия прошёл ежегодный ритуал очищения — Эль Колачо, также известный как фестиваль прыжков через младенцев.


Облачённые в яркие жёлто-красные костюмы дьявола мужчины прыгают через детей, не достигших 12-месячного возраста. Местные жители считают, что таким образом можно избавить детей от порчи и болезней.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Думала втретє стати мамою в 50-60 років: Полякова розповіла про невдалу спробу заморозити яйцеклітини 20 декабря 2025
Співачка Оля Полякова, яка колись говорила про те, що хоче народити братика своїм двом донькам, Марії та Алісі, зізналася, що робила спробу заморозити яйцеклітини. На жаль, вона виявилася невдалою.
Заріцька покрасувалась у декольтованій сукні та показала залаштунки нових "Танців з зірками". Фото 20 декабря 2025
33-річна солістка гурту Kazka Олександра Заріцька поділилася залаштунками зйомок новорічного спецвипуску "Танців з зірками. Рух до життя", в якому вона виступить в ролі ведучої.
Лувр відкрили для відвідувачів після страйку 20 декабря 2025
Рішення про призупинення страйку ухвалили після п'яти зустрічей із представниками Міністерства культури Франції. Водночас, нині прогрес залишається недостатнім.