6 октября 2013
Индианка Джиоти Амге из Нагпура была официально признана самой низкорослой женщиной в мире. Официальное измерение ее роста проводилось 12 сентября на вершине небоскреба Empire State Building в Нью-Йорке.

Рост 19-летней Амге составил 24,7 дюймов, что равняется 62,6 сантиметра. Соответствующая запись была сделана в Книге рекордов Гиннеса.
mirfactov.com
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Трамп вимагає від Канади "повної компенсації" за дозвіл відкрити міст 10 февраля 2026
Міст між Онтаріо та Мічиганом з 2018 року будувала канадська державна компанія. Тепер глава Білого дому вимагає "щонайменше половину цього активу".
Названі 5 ознак алергії на алкоголь 10 февраля 2026
Алкоголь цілком може бути алергеном, попереджають медики.
У активних користувачів ШІ виявили підвищений ризик вигорання 10 февраля 2026
Оптимісти щодо технологій штучного інтелекту запевняють, що він не позбавить людину роботи, а підвищить її продуктивність — збільшить швидкість виконання завдань та загальну компетентність. І водночас спровокує загрозу вигорання, як показало дослідження американських вчених.