23 октября 2019
Один богатый француз построил кинотеатр под открытым небом посреди пустыни на юге Синайского полуострова в Египте
.
Он решил, что это идеальное место для просмотра кино. Но ни один фильм так и не был показан в этом кинотеатре.
Прошло уже более десяти лет, 150 деревянных сидений обветшали и в целом кинозал на фоне окрестностей представляет собой апокалиптическое зрелище.
Говорят, что в ночь несостоявшейся премьеры местные власти злонамеренно повредили генератор. Очень им не нравился кинотеатр в пустыне.





Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
«Блокнот» все більше перетворюється на WordPad — тепер Microsoft додала підтримку зображень 21 февраля 2026
Видання Windows Latest повідомило, що Microsoft додає підтримку зображень у «Блокнот» для Windows 11. Поінформовані джерела повідомляють, що ця функція стане частиною вже впровадженої підтримки форматування тексту і матиме «мінімальний вплив» на продуктивність. Користувачі зможуть вимкнути її в налаштуваннях програми.
Як сьогодні працюють із землею та будівництвом: досвід PRO LAND INVEST у Львові 21 февраля 2026
Чому комплексний підхід у Львові зручніший: підбір ділянки, проєктування, будівництво, комунікації та документи в одному процесі без зайвого стресу.
Мігрень: коли слід терміново звертатися до лікаря 21 февраля 2026
Мігрень – головний біль, викликаний спазмами судин голови, що призводять до збудження больових нервових закінчень.