15 июля 2025
На курортному острові Капрі в Італії зухвало пограбували 65-річного члена британської Палати лордів - барона Ару Дарзі.Про це повідомляє BILD.
Коли він вийшов із яхти, на якій відпочивав із друзями, до нього підійшли двоє невідомих і зірвали з його руки годинник марки Richard Mille RM 07 вартістю близько 300 тисяч євро. Після цього злочинці зникли вулицями старого міста, а згодом - на моторному човні.
Інцидент трапився на одній із найлюдніших торговельних вулиць острова. Момент пограбування потрапив у поле зору камер відеоспостереження. Місцева поліція вважає, що нападники діяли заздалегідь сплановано й цілеспрямовано.
Мер Капрі Паоло Фалько заявив, що це -надзвичайна подія, яка нехарактерна для острова, відомого своєю безпекою. У зв’язку з цим він пообіцяв посилити заходи охорони та контроль у туристичних зонах.
На щастя, сам лорд Дарзі не постраждав фізично. Він відомий у Великій Британії як талановитий хірург і професор. У 2007 році отримав титул барона Дарзі з Денема та обіймав посаду міністра охорони здоров’я.
Раніше повідомлялося, що в Атланті невідомі зловмисники зламали автомобіль команди Бейонсе, викравши флешки з новою музикою зірки.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Український завод представив спеціальний автомобіль для доставки води 10 октября 2025
Український завод представив спеціальний автомобіль для доставки води
Джолі повідомила суду, як поневірялася після розлучення з Піттом, і вимагає з нього $33 тисячі 10 октября 2025
Американська акторка Анджеліна Джолі розказала, що після свого розриву чоловіком, актором Бредом Піттом у 2016-му році довгий час потерпала від фінансової скрути.
Дослідження показало, які водії поводяться найагресивніше 10 октября 2025
Дослідження показало, які водії поводяться найагресивніше