Новий аксесуар покращує якість зйомки на iPhone та Galaxy

30 апреля 2026

300–600 мм прямо у кишені: новий аксесуар покращує якість зйомки на iPhone та Galaxy

Компанія Reeflex представила новий аксесуар для Apple iPhone 17 Pro та Samsung Galaxy S26 Ultra — теленасадку з діапазоном 300–600 мм. За заявою виробника, з флагманом Apple можна отримати збільшення до 24×, тоді як у поєднанні з пристроєм Samsung показник сягає 30×.

При використанні з iPhone модуль фактично перетворює перископічний телеоб'єктив на систему з еквівалентною фокусною відстанню 300 мм. При цьому заявлені 600 мм можливі лише при підключенні цифрового збільшення. Інакше кажучи, оптичний еквівалент обмежений 300 мм, однак навіть це істотно перевершує стандартні 100 мм, характерні для телеоб'єктивів смартфонів.

Корпус пристрою виконаний з металу і включає чотири оптичні елементи. Його довжина становить 7 см, діаметр — 5,5 см, маса досягає 308 г. Мінімальна дистанція фокусування дорівнює 6,8 м, тому зйомка крупним планом для нього не передбачена. На фронтальній частині розміщено магнітне кріплення, що дозволяє встановлювати додаткові фільтри — ND, поляризаційні та UV, які пропонуються окремо.

На даний момент Ultra Tele-Converter проходить етап краудфандингу на платформі Kickstarter, де вже зібрано майже 300 тисяч доларів. Для учасників кампанії ціна становить 280 доларів, тоді як у роздрібному продажі вона зросте до 445 доларів. У комплект входить захисний чохол для кріплення на смартфоні, однак він доступний лише для версій iPhone Pro та Galaxy S Ultra.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що аудіоінженер зібрав дивні навушники.

Підпишись на наш Telegram-канал, якщо хочеш першим дізнаватися про головні новини.

techno.bigmir.net

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Верховний лідер Ірану закликав громадян "народжувати дітей" 20 мая 2026

У новому зверненні, оприлюдненому через державні медіа та соцмережі, іранський лідер наголосив на необхідності політики стимулювання народжуваності.

Apple представила ШІ-функції для людей з інвалідністю, включаючи управління візком поглядом 20 мая 2026

Apple оголосила про покращення ефективності багатьох функцій доступності у своїх продуктах. Доопрацюванню піддалися такі інструменти, як VoiceOver, «Лупа», голосове управління та програма для читання з обмеженими можливостями. Власники інвалідних візків з електроприводом зможуть керувати ними поглядом за допомогою гарнітури Vision Pro. Компанія запевнила, що додавання вказаних можливостей штучного інтелекту не зашкодило конфіденційності користувачів.

Електричний Xiaomi YU7 GT став найшвидшим кросовером в історії Нюрбургринга 20 мая 2026

Китайські автопроизводителі використовують гоночні траси для просування своєї продукції так само, як виробники процесорів і материнських плат підтримують майстрів екстремального розгону. Ще до початку офіційних продажів спортивний електричний кросовер Xiaomi YU7 GT встановив новий рекорд Нюрбургринга у своєму класі.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Leo shop 0.6
Leo shop

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше