Apple Watch вижили після 3 місяців купання в озері

26 октября 2023

Apple Watch вижили після 3 місяців купання в озері

Амір Нурані впустив свій смарт-годинник Apple Watch Ultra в техаське озеро Тревіс. Коли чоловік перебував на глибині близько 9 метрів, силіконовий ремінець порвався, а пристрій пішов на дно. Про це повідомляє 9to5mac.

Знайти годинник не зміг навіть найнятий аквалангіст. Нурані вирішив увімкнути режим зникнення в додатку "Локтор" на iPhone. Той, хто знайшов би його годинник, зміг зв'язатися з власником за виведеними контактами. Гаджет все ж знайшовся через 3 місяці. І після тривалого очищення та підзарядки продовжив роботу, наче нічого не було.

Фото - 9to5mac
Фото - 9to5mac

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що перші Apple Watch більше не ремонтуються.

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Орбану "не зрозуміло, хто на кого напав" на війні в Україні 21 декабря 2025

Прем’єр Угорщини поставив під сумнів, що саме Росія почала війну проти України, та вчергове розкритикував фінансову підтримку Києва з боку ЄС.

Українська співачка, яка важить 130 кг, розповіла про "пекельну" роботу в Дубаї та як її змусили схуднути на 33 кг 21 декабря 2025

Українська співачка, яка важить 130 кг, розповіла про "пекельну" роботу в Дубаї та як її змусили схуднути на 33 кг за три місяці Зараз вона проходить через РХП, набутий роками

Олена Тополя здивувала треком у стилі рок та драйвовим кліпом 20 декабря 2025

39-річна співачка Олена Тополя (раніше Alyosha) вразила шанувальників своєю новою композицією "25 годин" у жанрі рок.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

ExportParts 4.8
ExportParts

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше