Apple патентует новую систему идентификации пользователей

9 февраля 2013

На сайте Управления США по патентам и торговым маркам (USPTO) обнародована патентная заявка Apple на «Средства идентификации на основе изображения» (Image-Based Authentication).

Иллюстрация из патентной заявки Apple.
Иллюстрация из патентной заявки Apple.

Хочешь узнать больше - читай отзывы

science.compulenta.ru

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Медведєв пов'язав вбивство Кірка з Україною 12 сентября 2025

Російський експрезидент закликав MAGA блокувати підтримку України з боку США, адже за політичними вбивствами, за йог словами, стоять ті, хто підтримує "бандерівський Київ".

На Балі найсильніша за 10 років повінь призвела до загибелі 14 людей 12 сентября 2025

Уряд провінції оголосив надзвичайний стан строком на один тиждень; сотні місцевих жителів були евакуйовані.

Макацарія показав, як з дружиною та сином у фемілі луках похрестили 7-місячну доньку у храмі. Фото 12 сентября 2025

Грузинський бізнесмен і колишній герой шоу "Холостяк" Іраклі Макацарія та його дружина Ліза Чічуа похрестили свою 7-місячну донечку Ніно.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Одес5 пологовий 0.5
Одес5 пологовий

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше