Apple заплатить Ericsson за 7 років використання технологій

22 декабря 2015

Шведський виробник телекомунікаційного устаткування Ericsson домовився з американською Apple про виплату відрахувань за сім років продажів айфонів і айпадів з використанням патентованих технологій.

У Ericsson не стали розкривати суму ліцензійного угоди про використання технологій в майбутньому. При цьому загальний дохід шведської компанії від ліцензійних відрахувань в цьому році повинен скласти близько півтора мільярда доларів. Після оголошення про укладення угоди акції Ericsson зросли на 3%.

Ericsson володіє патентами на деякі ключові технології, які необхідні для роботи мобільних пристроїв в 2G, 3G і 4G-мережах.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Безос із дружиною за $10 мільйонів стали почесними гостями Met Gala 2026 та нарвалися на критику 4 мая 2026

Мільярдер і засновник Amazon Джефф Безос із дружиною, Лорен Санчес були розкритиковані у мережі за свою появу на Met Gala 2026, для якої заплатили чималу суму. Читайте деталі у матеріалі

Принцеса Євгенія атмосферними пляжними кадрами привітала чоловіка з 40-річчям 4 мая 2026

Із нагоди 40-річчя свого чоловіка Джека принцеса опублікувала в Instagram кілька сімейних фото

Представили нового робота KAI: він вміє навіть просувати нитку в голку 4 мая 2026

Представили нового робота KAI: він вміє навіть просувати нитку в голку

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше