7 марта 2023

BAE Systems Australia представила технологію з перетворення некерованої авіаційної бомби на дрон-камікадзе. Проект назвали Razer. Про це стало відомо з повідомлення на офіційному сайті.
Вся задумка полягає в обвісі зі складними крилами і хвостовим оперенням. На додачу до нього йдуть система наведення і навігації (GPS та інерціальна). Боєприпас планує і коригує напрямок прямо в повітрі. Так підвищується точність і дальність удару.
Razer підходить для стандартних некерованих боєприпасів з масою до 50 кг.
"Razer заповнює очевидну прогалину на ринку самонавідних систем озброєння. Це дасть змогу нашим силам оборони легко отримати доступ до боєприпасів світового класу прямо тут, в Австралії. Razer може задовольнити попит на недорогі боєприпаси, що запускаються з повітря", - прокоментував генеральний директор BAE Systems Australia Бен Хадсон.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Росія знову видала дрон з AliExpress за свою зброю.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Високий холестерин: симптом на ногах вкаже на небезпечний стан 27 июля 2026
Високий рівень холестерину часто стає основною причиною проблем з серцем і судинами. Хоча на початку…
Стубб назвав Україну "сильнішою, ніж будь-коли" 27 июля 2026
Стубб провів "гарну розмову" з главою Української держави щодо російсько-української війни та подальших кроків сторін.
Wildberries приховав пошук товарів "для СВО" 27 июля 2026
Після атак українських дронів на склади маркетплейсу користувачі більше не знаходять товари за запитом, який раніше показував бронежилети та комплектуючі для дронів.