Facebook пошле безпілотники з Інтернетом в країни, що розвиваються

7 июля 2015

Засновник Facebook Марк Цукерберг продемонстрував лазерний передавач для дронів, які забезпечать інтернет-підключенням країни, що розвиваються.

"Ми розглядаємо можливості, які нам дають дрони і супутники, щоб підключити до Інтернету мільярд людей, що живуть поза доступу існуючих бездротових мереж", — написав у соцмережі Марк Цукерберг.

Технологія дозволить значно збільшити швидкість обміну даними на великих відстанях, посилаючи інтернет "в буквальному сенсі з неба". Передавати промені на землю будуть дрони. У травні Цукерберг представив публіці проектне зображення моделі безпілотного літального апарату Aquila, який у майбутньому повинен роздавати інтернет з неба.

Планується, що такий дрон зможе покривати мережею територію площею 40-80 квадратних кілометрів. Розмах його крила складе 42 метри, а висота польоту — 18-27 кілометрів.

Хочешь узнать больше - читай отзывы

tsn.ua

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Где купить качественные материалы для зубного протезирования? 2 ноября 2025

Рекомендуем материалы для протезирования зубов купить у проверенного поставщика – в специализированном интернет-магазине New Dental

Інтернет-магазин під ключ 27 октября 2025

Замовте інтернет-магазин під ключ з адаптацією під мобільні пристрої, SEO, платіжними системами та управлінням товарами.

Как выбрать вино в подарок? 24 октября 2025

Если вы хотите сделать кому-то приятный подарок, то конечно же, купите красивый букет цветов в цветочном магазине Kannike. Но что можно добавить к цветам? Конечно же хорошее вино

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Юрочко  
Юрочко

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше