Google Zeitgeist: что искали пользователи в 2013 году

19 декабря 2013

 Согласно опубликованному рейтингу запросов, в частности, украинцы больше всего искали с помощью Google новые фильмы, сериалы онлайн и Евровидение 2013.


К популярным запросам добавился Евромайдан, бокс и метеорит в Челябинске.

Самым популярным сериалом стал 6 сезон сериала Сваты, фильм - Форсаж 6.

Персоной года по данным Zeitgeist 2013 стал Владимир Кличко.


techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Sharp випустила свої перші смарт-годинник та розумний перстень 17 июня 2026

Sharp випустила свої перші смарт-годинник та розумний перстень

В Китаї запрацювала найбільша у світі сонячна електростанція з акумуляторами та виробництвом водню 17 июня 2026

Китай зробив ще один крок до збалансованої енергетики, з чим у нього поки що є помітні проблеми. У провінції Цзянсу запрацював найбільший у світі комплекс з виробництва сонячної енергії з одночасним виробництвом «зеленого» водню. Також у складі комплексу розгорнуті буферні акумулятори, які згладжують коливання в генерації сонячної енергії. Це один з найсучасніших «зелених» проектів у світі, до якого іншим залишається лише прагнути.

Google відкрила попереднє замовлення на компактні XR-окуляри Xreal Aura, але зберегла в таємниці їхню повну вартість 17 июня 2026

Окуляри змішаної реальності, відомі під кодовою назвою Project Aura і розроблені спільно Google та компанією Xreal, стали доступні для попереднього замовлення. Другий пристрій під управлінням операційної системи Android XR отримав офіційну назву Xreal Aura. За окуляри просять внести депозит у розмірі $99, однак їх офіційна вартість досі залишається невідомою.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

https://autochronicl ehub.com 5.0
https://autochronicl ehub.com

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше