9 сентября 2019
На выставке IFA 2019, которая сейчас проходит в Берлине, дебютировали полностью беспроводные наушники Nokia Power Earbuds, выполненные в виде отдельных погружных модулей для левого и правого уха.

Новинка поддерживает беспроводную связь Bluetooth 5.0. Реализована защита от влаги (стандарт IPX7), так что капли пота или дождя не нарушат работу наушников.
На одной подзарядке Nokia Power Earbuds могут функционировать до пяти часов. Комплект включает специальный зарядный футляр со встроенным аккумулятором ёмкостью 3000 мА·ч. Утверждается, что этот кейс способен подзарядить наушники до 30 раз, так что пользователь получит до 150 часов автономности.

Футляр также обеспечивает защиту наушников во время транспортировки. Подзарядка осуществляется через симметричный порт USB Type-C. Габариты кейса — 79 × 48,5 × 31 мм.
Новинка будет доступна в двух вариантах цветового исполнения — Charcoal Black (чёрный) и Light Grey (светло-серый). Наушники поступят в продажу по ориентировочной цене 79 евро.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Майбутній уряд Нідерландів продовжить підтримку України - заява 31 января 2026
Нідерланди планують продовжити військову та фінансову підтримку Києва наступні кілька років та будуть наполягати на використанні заморожених активів Росії
Архіви Миколи Тесла надихнули на новий метод виробництва електрики — безконтактним тертям 31 января 2026
Вчені з Університету Чунг-Анг у Південній Кореї разом з колегами зі США та Тайваню розробили новий метод генерації електрики, натхненний конструкцією турбіни Миколи Тесли. Вона працює на стисненому повітрі і не використовує лопатей. Конструкція складається з набору гладких дисків на осі, вздовж яких нагнітається повітря, а електрика на дисках-електродах створюється завдяки електростатиці на межі розділу середовищ повітря та металу.
Android 16 поширюється швидше за свого попередника — нова ОС зайняла 7,5 % Android-пристроїв по всьому світу 31 января 2026
Google нерегулярно оновлює дані про поширеність різних версій Android — попереднє оновлення було випущене в квітні 2025 року. На той момент 27,4 % пристроїв працювали під управлінням Android 14, і лише 4,5 % — на базі Android 15. На 1 грудня 2025 року ситуація суттєво змінилася — за даними Google, на 7,5 % пристроїв тепер встановлено найновіший Android 16.