3 августа 2014
Новинка будет называться Helios, в честь древнегреческого бога ветра. Под капотом автомобиля установят электрический мотор. Скорее всего, купе получит полный привод. Другие технические подробности машины, а также когда состоится дебют новинки, не сообщаются.






Хочешь узнать больше - читай отзывы
auto.tsn.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Померла зірка фільму "Москва сльозам не вірить", яка жила в Україні, але потрапила в "чорний список" 26 декабря 2025
Померла зірка фільму "Москва сльозам не вірить", яка жила в Україні, але потрапила в "чорний список" Віра Алентова померла раптово
Представлено смартфон з «найкращою камерою 2026 року» — Xiaomi 17 Ultra та версію Leica Edition з механічним кільцем зуму 26 декабря 2025
Компанія Xiaomi офіційно анонсувала флагманський смартфон Xiaomi 17 Ultra, а також його спеціальну версію Leica Edition. Презентація відбулася в Китаї, і новинка стала одним із найпомітніших оновлень лінійки Ultra за останні роки — як з точки зору дизайну, так і щодо камери, продуктивності та інших можливостей.
Папа Лев XIV розкритикував "спотворену економіку" 26 декабря 2025
Глава Католицької Церкви засудив економіку, яка "культивує ставлення до людини як до продукту чи товару".